![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:08, 25 січня 2021 р.
2Алтуніну повторно висуватимуть на посаду секретаря Слов’янської міськради
![Алтуніну повторно висуватимуть на посаду секретаря Слов’янської міс... Алтуніну повторно висуватимуть на посаду секретаря Слов’янської міськради](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 січня під час сесії Слов’янської міськради відбулось таємне голосування з питання обрання секретаря. Більшість депутатів відмовилися голосувати.
Кандидатка на посаду секретаря Слов’янської міської ради - Ольга Алтуніна від "Слуги народу". Цю кандидатуру на розгляд депутатського корпусу вніс міський голова Вадим Лях.
Читайте детально: Міський голова запропонував кандидатуру на посаду секретаря Слов’янської міськради
Депутатам було запропоновано взяти участь у таємному голосуванні, проте більшість з присутніх голосувати взагалі відмовились. Загалом депутатам, які все ж погодились голосувати, видали 16 бюлетенів. У результаті, за пропозицію "За" обрання секретарем Слов’янської міської ради 8 скликання Алтуніної Ольги Миколаївни проголосували 15 обранців. За пропозицію "Проти" проголосував один депутат.
Міський голова оголосив це голосування як те, яке не відбулося.
У себе на сторінці у фейсбуці міський голова Вадим Лях оголосив, що під час голосування за секретаря міськради депутатами було вчинено багато порушень.
"Нарушений оказалось столько, что депутатам даже не придется обращаться в суд, а мне накладывать вето. Проголосовали всего 16 человек при необходимых 20-ти. В итоге голосование не состоялось, и кандидатура Ольги Алтуниной будет вынесена на рассмотрение повторно", - написав у себе на сторінці Вадим Лях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:06, 13 липня
15:07, 16 липня
09:59, Сьогодні
16:57, 18 липня
13:06, 13 липня
live comments feed...
Коментарі