• Головна
  • Нацкомісія зі стандартів державної мови стурбована ситуацією навколо нового правопису - офіційна заява
Новина
17:20, 31 січня 2021 р.

Нацкомісія зі стандартів державної мови стурбована ситуацією навколо нового правопису - офіційна заява

Новина
Нацкомісія зі стандартів державної мови стурбована ситуацією навколо нового правопису - офіційна заява

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України про новий український правопис. Нацкомісія зі стандартів державної мови зробила офіційну заяву щодо цього.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України №437 від 22.05.2019 року про новий український правопис

"У ході розгляду справи судом було встановлено, що Кабінет міністрів України при ухваленні вказаної постанови діяв поза межами своєї компетенції та із порушенням законодавства, що регулює порядок прийняття нормативно-правових актів", – повідомив суд на своєму сайті.

Національна комісія зі стандартів державної мови стурбована ситуацією, яка склалася навколо нової редакції Українського правопису, - про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Комісія в офіційній заяві наголосила на тому, що завчасні дії, звернення та заклики можуть вивести українське суспільство за межі правового поля.

Національна комісія зі стандартів державної мови як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом звернула увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, що на сьогодні немає повного тексту рішення суду, який може бути предметом конструктивного обговорення.

Комісія також повідомила, що до моменту, коли рішення суду набуде чинності, постанова Кабінету Міністрів України "Питання українського правопису" є чинною та обов’язковою для виконання на всій території України.

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #суд #правопис #рішення суду #новий правопис #українська мова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...