Реклама
11:02, 9 лютого 2021 р.
Як обрати веб студію?
Реклама
Зараз будь-яка компанія рано чи пізно стикається з необхідністю створити власний сайт. Фактично це візитна картка, адже вказуючи у контактних даних власний сайт компанія автоматично заробляє собі додаткові бали.
Багато хто робить помилку вважаючи що може власними силами створити непоганий сайт. Це в корені невірно, все ж таки краще надати цю прерогативу професіоналам. Наприклад веб студія Є-Клієнт створює сайти на замовлення, має великий досвід успішних проектів. Зробити сайт з нуля доволі кропітка робота, витрати часу і можливі майбутні помилки не варті економії коштів на оплату професійної розробки.
Доречною буде порада звертатись саме до веб студії, а не до дизайнера-одинака який самостійно буде працювати над проектом.
Переваги веб студій
У чому ж перевага веб студій, чому саме до них варто звертатись? Річ в тому, що у студії працює цілий колектив де кожна ланка відповідає за певну частину роботи. Таким чаном, певна операція робиться досконало, адже робітник має час для вдосконалення у цій вузькій галузі, має можливість відстежувати усі нововведення.
У штат співробітників студії входять дизайнери, веб-програмісти, верстальники, копірайтери, маркетологи. Слід погодитись що це відчутна перевага перед одинаком-фрілансером, котрий при усіх своїх перевагах просто не може бути експертом в усіх галузях.
Як обрати якісну студію?
Перше на що потрібно звернути увагу це готові проекти даної веб студії. Бажано, щоб вони були не тільки діючими, а й приносили відчутні результати. Крім цього необхідно звертати увагу на наступні моменти:
- відгуки клієнтів веб-студії;
- період часу який веб студія працює – цей момент є досить важливим, але не завжди студії що працюють десятки років кращі ніж новачки з п’ятирічним стажем;
- індивідуальний підхід до клієнта, сайт повинен створюватись не шаблонно, а з урахуванням потреб клієнта та специфікою його діяльності;
- якісний дизайн – сьогодні важливо не тільки оптимізувати сайт для пошукових систем, його потрібно зробити візуально привабливим та оригінальним.
Головним правилом є орієнтація на споживача,а не на роботів тобто на пошукові системи. Наприклад веб-студія Є-Клієнт вже 7 років знаходиться на ринку послуг, має у своєму арсеналі 180 завершених проектів, команда яка постійно вдосконалюється та слідкує за потребами користувачів. Ось контакти Є-Клієнт для того, щоб замовити якісний, працюючий сайт.
Кожна веб-студія повинна мати свій власний веб-сайт, це не той випадок коли можливо використати прислів’я «Чоботар без чобіт». Саме сайт веб-студії може показати замовнику чи варто звертатись саме до цих спеціалістів. Важливо звернути увагу на зручність користування сайтом, на навігацію, на видимість усіх важливих посилань. На сторінках самого веб-сайту студії не повинно бути ніякої зайвої реклами, це той момент, який в першу чергу повинен насторожити. Щодо дизайну, він має бути не надто яскравим, і водночас не примітивним. Надто яскравий дизайн показує що студія робить ставку на зовнішній вигляд більше ніж на наповнення.
На сайті веб студії мають бути контактні дані, телефон, адреса. Якщо ви можете побачити фотографії працівників, їх ім’я та прізвища це взагалі дуже добре. Так само на сайті мусить бути інформація про попередніх клієнтів, щоб у вас була можливість зв’язатись з ними та дізнатись про їхню думку.
І останнє – взнайте як саме відбувається замовлення і розробка сайту. В ідеалі повинен складатись детальний договір, у якому прописуються терміни виконання, кінцева мета, усі задачі які повинен виконувати новостворений сайт. Обов’язково повинна бути зазначена відповідальність кожної зі сторін у разі невиконання договору. Тим самим клієнт може убезпечити себе від неприємностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
00:59, 11 вересня
14:31, 11 вересня
12:27, 6 вересня
9
live comments feed...
Коментарі