• Головна
  • Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море
17:08, 11 червня

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море

Відпочинок на Білосарайській косі. Азовське море. 

В Україні розпочинається сезон відпусток! Сайт міста Слов’янська продовжує рубрику “Відпочинок 2021”, у якій ми розказуємо вам про відомі і не дуже місця для літнього відпочинку в межах України. 

Сьгодні відправляємось на Білосарайську косу, Азовське море. 

Цей курорт досить відомий серед відпочивальників. Селище знаходиться у 25 км від Маріуполя і розраховане переважно на сімейний відпочинок і пляжний релакс. Це місце обирають для відпочинку через мілке море, чисту воду і привабливий ландшафт. Коса завдовжки у 14 кілометрів - це низка просторих піщаних пляжів, місцями трапляється ракушняк. Ця місцевість утворилась внаслідок тектонічного підйому суші. 

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море, фото-1

На Білосарайській косі літній сезон стартує у середині травня і завершується у вересні. Температура води влітку тут сягає 22 градуса тепла, проте у липні-серпні може досягати навіть 30 градусів. 

Селище Білосарайська коса належить до Мангушського району Донецької області. Це переважно приватна забудова, підлаштована під відпочивальників. Житло на Білосарайській косі зосереджено на двох основних вулицях. Тут є і бази відпочинку, гостьові будиночки, котеджі і окремі кімнати. У самому кінці коси є Райський пляж, де відпочивають з палатками. Тож, кожен тут зможе підібрати житло, яке йому буде до вподоби. 

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море, фото-2

Якщо ви не плануєте займатись приготуванням їжі під час відпочинку, то тут ви знайдете багато місць, де можна підкріпитись. Це і харчування у пансіонатах і їдальні з домашньою кухнею і кафе.

Крім моря тут є парк атракціонів, сезонні розваги на морі, працює ринок. На окрему увагу заслуговує школа кайтсерфінгу «X-Sport». На Білосарайській косі дують постійні вітри, і це створює ідеальні умови для занять цим видом спорту. Як і на будь-якому курорті для відпочивальників на морі є такі розваги, як «банани», «таблетки», скутера, водні гірки. 

Пам'яток в селищі практично немає, хіба що старий маяк і сільська церква.

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море, фото-3

Білосарайська коса має статус «Заказника загальнодержавного значення», і відноситься до регіонального ландшафтного парку «Меотида». На її території знаходиться орнітологічний заповідник, у якому мешкають і в'ють свої гнізда чайки, крижні, кулики, гуси і лебеді. Тут же мешкає найбільша популяція чапель в Північному Приазов'ї. 

На косі немає власних джерел прісної води, вона тут або привозна, яка продається, або відфільтрована зі свердловин. 

До коси найлегше доїхати від Маріуполя - це 20-30 хвилин дороги. Міжміські рейсові автобуси зупиняються в центрі біля ринку, а деякі маршрутки з Маріуполя зупиняються далі, по вулиці Безуха, в районі пансіонату «Дика Орхідея». 

Відпочинок 2021 | Білосарайська коса, Азовське море, фото-4

Гарного вам відпочинку! 

#відпочинок #Білосарайська коса #Белосарайская коса #море #куда поехать на море #Азовское море
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...