• Головна
  • У водосховищах та озерах Донеччини знову можна ловити рибу
18:54, 11 червня

У водосховищах та озерах Донеччини знову можна ловити рибу

Новина
У водосховищах та озерах Донеччини знову можна ловити рибу

9 червня у водоймах Донецької області закінчилась весняно-літня нерестова заборона.

9 червня 2021 року на водосховищах і озерах Донецької області до двокілометрової прибережної захисної смуги Азовського моря, за виключенням пониззя річки Кальміус до греблі Павлопольського водосховища, закінчилась весняно-літня нерестова заборона.

Отже, з 10 червня 2021 року лов риби дозволяється з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти та спінінгом. Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється тільки з берега. Норма вилову риби на одну особу за одну добу перебування на водоймі становить не більше 3 кг.

У новостворених водних об’єктах, а також у придаткових системах річок та інших водних об’єктах, розташованих на території Донецької області, весняно-літня нерестова заборона триває до 30 червня 2021 року. 

Крім того, встановлено заборону на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Донецької області у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри з 10 грудня 2020 року по 30 червня 2021 року (включно) та у період другої линьки з 20 серпня по 30 вересня 2021 року (включно).

Донецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства або порядку чи збуту водних біоресурсів, просять невідкладно повідомляти за номерами телефонів «гарячої лінії»: (099) 391-10-90 або (068) 446-86-54.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області

#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #вилов риби #риба #рибальсьво #водойми #водосховища
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...