• Головна
  • День боротьби з дитячою працею. 12 червня - Який сьогодні день
09:34, 12 червня

День боротьби з дитячою працею. 12 червня - Який сьогодні день

День боротьби з дитячою працею. 12 червня - Який сьогодні день

12 червня 2021 року у світі відзначають День боротьби з дитячою працею та День працівників фондового ринку.

Всесвітній день боротьби з дитячою працею - це нова дата, що виникла після конференцій по боротьбі з найгіршими формами дитячої праці, що пройшли в Амстердамі і Осло в 1997 році.

Мета дати - підвищення інформованості суспільства у вирішенні проблем дитячої праці. В цей день у багатьох країнах світу громадськими та урядовими організаціями проводяться всілякі заходи: виставки, презентації, масові акції, спортивні змагання, дитячі свята та вистави. На сьогоднішній день по всьому світу змушені працювати понад 250 мільйонів дітей у віці від 5 до 14 років.

День працівника фондового ринку України - з 2008 року свято стало офіційним після підписання тодішнім президентом країни Віктором Ющенком відповідного документа. У цей день учасники ринку цінних паперів приймають поздоровлення від партнерів, а також збираються в урочистій обстановці для святкування професійної дати і вшанування кращих представників своєї галузі.

Також сьогодні відзначає Зміїне свято. У православному церковному календарі це день вшанування пам'яті преподобного Ісаакія Далматського, ігумена. Інші назви свята: «Ісаакій», «Змійовик», «День Скіпера Змія». Вважалося, що на Ісаакія плазуни влаштовують весілля. 

Свої іменини у цей день святкують Василь, Ісаакій, Ніканор.

Прикмети

- За народним повір'ям, у цей день змії «ходять по лісах станицями» і вбивати їх дуже небезпечно. Кожному зустрічному вони готові за це мстити без милосердя.
- З давніх часів до нас дійшла традиція на день Ісакія саджати боби.
- Наші пращури 12 червня спостерігали за павуками: якщо павуки посилено працюють у цей день, значить погода буде мінятися.
- В цей час цвітуть шипшина і жасмин.
- Якщо не забути, що наснилося в ніч на 12 червня, то часто все хороше в таких снах збувається. А ось сни в денний час могли провіщати неприємності.

Що не можна робити

- У Зміїне свято, частина заборон пов'язана з повзучими плазунами.
- У цей день категорично заборонено ходити в ліс. Потрібно бути вкрай обережним і краще уникати ходіння по траві, тому що 12 червня змії стають надзвичайно агресивними і можуть несподівано напасти на людину.
- Ні в якому разі не можна вбивати плазунів, тому що їхні родичі можуть помститися не тільки своєму кривднику, але навіть і його дітям, і батькам.

#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #який сьогодні день #12 червня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...