• Головна
  • Сьогодні збірна України грає у Євро 2020. Де дивитися футбол
10:04, 13 червня

Сьогодні збірна України грає у Євро 2020. Де дивитися футбол

Сьогодні збірна України грає у Євро 2020. Де дивитися футбол

Матчі Євро 2020/2021 розпочалися 11 червня. Сьогоні, 13 червня о 22:00 збірна України з футболу зіграє свій перший матч з Нідерландами.

Українські вболівальники мають змогу переглянути усі матчі чемпіонату. Їх транслюватимуть як по телебаченню, так і онлайн.

Правами на трансляцію матчів Євро-2020 в Україні володіє "Медіа група Україна". Туди входять телеканали "Футбол 1/2/3" та "Україна". Саме на цих каналах і покажуть матчі Євро-2020.

Найбільше матчів покажуть на каналах "Футбол 1" та "Футбол 2".

Натомість канал "Україна" транслюватиме лише матчі збірної України, а також ігри, які відбуватимуться о 22:00. Вони будуть доступні на сайті каналу. А також усіх офіційних онлайн-платформах, які транслюють канал "Україна" в інтернеті, - передає 24 спорт.

Дивитися онлайн матчі Євро-2020 можна буде на відеосервісі Oll.tv. Доступ до трансляцій матчу там платний – слід оформити підписку "Oll inclusive xtra sport". Вона обійдеться в 189 гривень на місяць. Але буде можливість передивитися усі матчі Євро-2020 (у тому числі і в записі), а також огляди ігор. 

Для нових клієнтів є можливість оформити підписку за 1 гривню на перші сім днів.

Розклад матчів групового етапу:

11 червня

Група A. 21.00. Туреччина – Італія (Рим)

12 червня

Група A. 15.00. Уельс – Швейцарія (Баку)

Група B. 18.00. Данія – Фінляндія (Копенгаген)

Група B. 21.00. Бельгія – Росія (Санкт-Петербург)

13 червня

Група D. 15.00. Англія – Хорватія (Лондон)

Група C. 18.00. Австрія – Північна Македонія (Бухарест)

Група C. 21.00. Нідерланди – Україна (Амстердам)

14 червня

Група D. 15.00. Шотландія – Чехія (Глазго)

Група E. 18.00. Польща – Словаччина (Санкт-Петербург)

Група E. 21.00. Іспанія – Швеція (Севілья)

15 червня

Група F. 18.00. Угорщина – Португалія (Будапешт)

Група F. 21.00. Франція – Німеччина (Мюнхен)

16 червня

Група B. 15.00. Фінляндія – Росія (Санкт-Петербург)

Група A. 18.00. Туреччина – Уельс (Баку)

Група A. 21.00. Італія – Швейцарія (Рим)

17 червня

Група C. 15.00. Україна – Північна Македонія (Бухарест)

Група B. 18.00. Данія – Бельгія (Копенгаген)

Група C. 21.00. Нідерланди – Австрія (Амстердам)

18 червня

Група E. 15.00. Швеція – Словаччина (Санкт-Петербург)

Група D. 18.00. Хорватія – Чехія (Глазго)

Група D. 21.00. Англія – Шотландія (Лондон)

19 червня

Група F. 15.00. Угорщина – Франція (Будапешт)

Група F. 18.00. Португалія – Німеччина (Мюнхен)

Група E. 21.00. Іспанія – Польща (Севілья)

20 Червня

Група A. 18.00. Італія – Уельс (Рим)

Група A. 18.00. Швейцарія – Туреччина (Баку)

21 червня

Група C. 18.00. Північна Македонія – Нідерланди ( Амстердам)

Група C. 18.00. Україна – Австрія (Бухарест)

Група B. 21.00. Росія – Данія (Копенгаген)

Група B. 21.00. Фінляндія – Бельгія (Санкт-Петербург)

22 червня

Група D. 21.00. Чехія – Англія (Лондон)

Група D. 21.00. Хорватія – Шотландія (Глазго)

23 червня

Група E. 18.00. Словаччина – Іспанія (Севілья)

Група E. 18.00. Швеція – Польща (Санкт-Петербург)

Група F. 21.00. Німеччина – Угорщина (Мюнхен)

Група F. 21.00. Португалія – Франція (Будапешт)

Розклад матчів плей-офф:

1/8 фіналу

26 червня

Матч 1. 18.00. 2А (друге місце групи A) – 2B (друге місце групи B) (Амстердам)

Матч 2. 21.00. 1A – 2C (Лондон)

27 червня

Матч 3. 18.00. 1C – 3D/E/F (Будапешт)

Матч 4. 21.00. 1B  – 3A/D/E/F (Севілья)

28 червня

Матч 5. 18.00. 2D – 2E (Копенгаген)

Матч 6. 21.00. 1F – 3A/B/C (Бухарест)

29 червня

Матч 7. 18.00. 1D – 2F (Лондон)

Матч 8. 21.00. 1E – 3A/B/C/D (Глазго)

Чвертьфінали

2 липня

Чвертьфінал 1. 18.00. Переможець матчу 6 – переможець матчу 5 (Санкт-Петербург)

Чвертьфінал 2. 21.00. Переможець матчу 4 – переможець матчу 2 (Мюнхен)

3 липня

Чвертьфінал 3. 18.00. Переможець матчу 1 – переможець матчу 3 (Баку)

Чвертьфінал 4. 21.00. Переможець матчу 8 – переможець матчу 7 (Рим)

Півфінали

6 липня

Півфінал 1. 21.00. Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2 (Лондон)

7 липня

Півфінал 2. 21.00. Переможець чвертьфіналу 4 – переможець чвертьфіналу 3 (Лондон)

Фінал

11 липня

21.00. Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (Лондон)

#Слов'янськ #новини #Славянск #новости #футбол #Євро 2020 #Евро 2020 #Збірна України
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...