• Головна
  • 5 додатків для планування бюджету
15:36, 16 жовтня 2021 р.

5 додатків для планування бюджету

5 додатків для планування бюджету

У сучасному світі із появою смартфонів планувати свій день, свої заняття та свій бюджет столо в рази легше.

Тепер це все за самих людей роблять машини.

Читайте: 10 додатків для навчання

Сьогодні ми розкажемо про 5 додатків планування бюджету.

Ці програми виконують роль персональних фінансових помічників: надають докладний звіт за доходами і витратами, допомагають дотримуватися плану видатків на місяць, нагадують про регулярні платежі та аналізують чеки.

Bills Monitor

iOSAndroid

Bills Monitor — зручний нагадувач про регулярні виплати: за комунальні платежі, оренду, інтернет, навчання, різні підписки або спортзал. Замість того, щоб тримати цю інформацію в голові, довірте моніторинг термінів надійній програмі.

Monefy

iOS,Android

Ще один простий, але приємний у використанні додаток. Monefy порахує ваші витрати, розподілить їх за категоріями і покаже статистику. Одна з корисних функцій – до програми можна підключити кілька гаджетів. Це зручно, якщо ви використовуєте кілька пристроїв або ж хочете стежити за бюджетом усіх членів сім'ї.

Money Manager

iOS,Android

Класичний додаток для контролю особистих фінансів. Дозволяє вносити дані про доходи і витрати, кредити чи зарплату, а пізніше переглядати статистику за будь-який період. Всю інформацію можна також подивитися через комп'ютер.

Корисна функція: доходи і витрати можна прив'язати до конкретних категорій або рахунків.

Goodbudget

iOS,Android

Ця програма допоможе стежити за щомісячними витратами і не виходити за межі бюджету. Вибір функцій тут невеликий, проте користуватися Goodbudget легко і зручно. Все, що потрібно, — вказати, яку суму і на що ви збираєтеся витрачати цього місяця: «розваги», «харчування», «транспорт» тощо.

Expensify

iOS,Android

Додаток, який оцінять насамперед ті, хто часто їздить у відрядження. З Expensify ви завжди будете знати, скільки грошей і на що витратили. Потрібно лише сфотографувати чек, а додаток самостійно визначить категорію витрат і занесе дані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #бюджет #гроші #додаток для грошей #планування бюджету
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...