Реклама
12:11, 29 грудня 2015 р.

Єдиний реєстр судових рішень

Реклама

Юридичні особи чи їх відокремлені підрозділи, незалежно від форм власності і видів їх діяльності, що здійснюють свою роботу в Україні є суб’єктами Єдиного державного реєстру. Єдина база підприємств України в автоматизованому режимі здійснює збір, накопичує, обробляє дані про юросіб всіх організаційних, правових форм господарчої діяльності, здійснюють свою роботу також і за межами України.

Єдина база підприємств України – важлива складова інфраструктури країни у частині державної статистики. Веденням бази займаються органи держстатистики у відповідності до законодавства України про держстатистику. Починаючи з 2005 року реєстрація юридичних і ФОП здійснюється у відповідності до Положення про ЄДРПОУ (Постанова КМУ від 22.06.05 р. №499).

Ведення єдиної бази даних забезпечує єдиний держоблік і ідентифікацію суб'єктів, їх класифікацію для отримання формалізованих статистичних даних, ведення спостереження за змінами в структурі, реорганізації підприємств, зміні виду діяльності чи закриття. Чітка база, яка постійно оновлюється допомагає створювати, вести, удосконалювати реєстри, взаємодіяти з інформсистемами інших державних органів влади та надавати потрібну інфрмацію у відповідності до чинного законодавства на запит відповідних органів, організацій чи зацікавлених осіб.

Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень, сайт: має вигляд автоматизованої комп’ютерної системи, бази, яка збирає, зберігає, захищає, обліковує, здійснює пошук даних, що до неї надходять. За допомогою цієї системи узагальнюються та надаються відомості про здійснені виконавчі дії.

Потрапити на сторінку реєстру можна через офіційний сайт виконавчої служби. Щоб зайти на сайт ЄДРВП, потрібно спуститись в нижню частину головної сторінки, здійснивши активування відповідної іконки. Функцію утримувача ЄДРВП покладено на Державну виконавчу службу України, яка займається його веденням. Адміністрування цього ресурсу виконує держпідприємство Інформаційний центр, що належить Мінюсту України.

Єдиний реєстр судових рішень в Україні є банком практики для судів. Ця система працює в автоматизованому режимі. До неї заносяться рішення, що виносить Верховний суд України, вищі спеціалізовані, апеляційні, місцеві суди. Перелік таких рішень затвердила Рада суддів України за погодженням з Державною адміністрацією судів. В ЄДРСРУ не вносяться судові рішення, що становлять державну таємницю.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...