
14:15, 25 квітня 2022 р.
Зоозахисники врятували і вивезли з Краматорська лева, якого покинули власники

У Донецькій області волонтери евакуювали лева, якого у Краматорську кинули власники, до притулку для диких тварин. Про це повідомили UAnimals.
"Війна показала, що людям, які експлуатують тварин, байдуже на своїх підопічних і вони залишають їх у критичний момент. В Краматорську недобросовісні власники покинули лева", - йдеться у повідомленні.
Додали, що евакуювати лева до притулку, було складно через те, що хижаки вимагають спеціальних та габаритних кліток.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
Вчора
17:41
26 червня
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
15
21:38, 25 червня
15:07, 22 червня
18
10:29, 25 червня
Коментарі