• Головна
  • Рада підтримала розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації
10:40, 30 липня 2022 р.

Рада підтримала розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації

Рада підтримала розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації

29 липня Верховна Рада України прийняла у цілому законопроєкти №7481 та №7352. За ними надаватимуть відстрочку від мобілізації близьким родичам загиблих та пропавших безвісти під час війни, а також науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам.

29 липня 2022 року ВРУ прийняла у другому читанні законопроєкти, якими пропонується розширити перелік осіб, які не підлягають призову під час мобілізації. Про це повідомив Ярослав Железняк у своєму Телеграм-каналі.

Наразі остаточні тексти законів не оприлюднені. Законопроєктами пропонувалося:

  • №7481 - внести зміни до статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». За ними не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані жінки та чоловіки, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів зі забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану. Близькими родичами при цьому вважаються чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра;
  • №7352 -  право на відстрочку надавати педагогічним працівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки та не мають вченого звання та/або наукового ступеня.

Якщо Президент підпише ці зміни, то вони наберуть чинності з дня, наступного за днем опублікування законів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #Железняк #мобілізація #Верховна Рада #законопроєкт #війна в Україні #война в Украине
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...