16:34
Вчора

Про це у своєму Телеграмі написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
"Ще одна школа на Донеччині стала ціллю для росіян — цього разу Костянтинівська школа №17.Удар по школі росіяни завдали близько четвертої ранку — будівля зазнала серйозних ушкоджень, але ніхто не постраждав", - написав він.
За його словами всього від початку повномасштабного вторгнення росіяни пошкодили вже 594 заклади освіти на Донеччині, у тому числі — 263 школи.
Читайте також:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі