
10:08, 2 грудня 2022 р.
У листопаді в Слов’янську народилися четверо дітей

За листопад у Слов’янську народились четверо дітей.
Про це повідомив голова військової адміністрації Вадим Лях.
Незважаючи на ситуацію і на близькість бойових дій, життя у Слов’янську триває. За минулий місяць у Слов’янську на світ з’явилися четверо діток. Серед новонароджених - три дівчинки та один хлопчик.
"Вітаємо щасливих батьків! Нехай їхні малюки ростуть здоровими та щасливими у мирному українському Слов'янську!" - побажав очільник громади.
Читайте також:
Підпишіться на наш Viber і ми надішлемо вам важливі новини на телефон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:04
19:32
Вчора
17:35
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:30, 29 травня
08:27, Вчора
10:54, 5 червня
11:31, 5 червня
Коментарі