У нареченої перед весіллям стоїть непроста задача – обрати розкішну сукню, яка зробить її справжньою королевою свята. Важливо, щоб сукна гарно сиділа на фігурі, підкреслювала переваги жіночого тіла та була стильною. Стосовно стиля весільної сукні, то цей критерій обов’язково треба врахувати при виборі, адже мода на весільні сукні мінлива та примхлива. Радимо купити весільні сукні Львів у салоні весільних суконь львів тут доступні кожній нареченій, а моделі відповідають останнім тенденціям подіумів.

Весільні салони пропонують безліч варіантів суконь, а зупинитися треба на одній, тому відкриємо завісу стильних моделей.

Дизайнери у 2015 році, як домовились, адже стиль суконь виконаний у певному напрямку. Експерти з моди помітили, що весільні сукні цього року дуже романтичні та жіночні, жінка виглядає в них зворушливо та чарівно. Сексуальні глибокі декольте на весільній сукні вже не актуальний. Дизайнери впевнені, що чим закритіший виріз, тим загадковіше виглядає наречена. На сукнях для відповідальної події у житті використовують розкішне мереживо, яким завуальовують декольте.

Присутність рукавів для весільних суконь цього року – модний тренд. Виконують рукава з повітряної вуалі або з тонкого мережива, тому навіть у спекотний день весілля нареченій буде досить комфортно. Використання рукавів – ретро-прийом, який використовувався модельєрами у середині минулого століття.

Стосовно декоруванню весільних суконь, то ставка знов робиться на ніжності, романтиці. Кутюрʼє декорують вінчальні наряди вишуканою вишивкою з перлинок, квітковими композиціями. Стрази, штучні кристали сьогодні відійшли на задній план, на першому плані оздоблення з органзи, шовкових квітів та білосніжних перлів. Дизайнери не перегинають палицю з декором, його не повинно бути багато, весільна сукня має бути елегантною та стриманою.

У цьому сезоні незмінною залишається фактура весільного наряду. Як і раніше сукні шиють з шифону, шовку, органзи та мережива. Гламурний блиск – віяння пришлих сезонів. Якщо ви хочете бути не просто чарівною, але й модною нареченою, тоді варто відмовитися від страз, яскравих бус та кристалів.

Наречені, які бажають виділитися, привернути увагу, можуть замовити сукню не білосніжну, а будь-якого кольору. Погодьтеся, що фіолетова чи яскраво-червона сукня будуть мати епатажний ефект серед гостей весілля. Дизайнери пропонують весільні сукні у різних варіаціях білого: айворі, ваніль, молочний відтінок.