9 жовтня о 17:30
ТЕПЛИЦЯ
(Торська 4) запрошує на безкоштовний кінопоказ комедії Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».
Вхід за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/Jf2W8GV
Картина нещодавно побувала в українському прокаті, де зібрала майже 10 млн. грн. Головні ролі у фільмі зіграли Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський. Обоє акторів номіновані на «Золоту Дзиґу». Загалом фільм має 9 номінацій (найкращий фільм, найкращі режисура, сценарій, дві головні ролі, жіноча роль другого плану, робота художника-постановника, монтаж, звук).
Одвічна проблема батьків та їх уже дорослих дітей препарована у картині через дотепні діалоги та кумедні ситуації. Загалом вміння говорити смішно та легко про надзвичайно поважні речі є ще однією причиною подивитися фільм. Але режисер Антоніо Лукіч не обмежується лише цією, достатньо об’ємною темою. Його Вадим – людина, яка не поміщається у жодні рамки. Ані в рамки родинних стосунків, ані в рамки завдань від замовників. Він не поміщається навіть на полицю у потязі. Йому ніби не зручно жити, йому тісно та некомфортно. У цьому випадку зріст актора стає не просто колоритною деталлю, а метафорою. А одвічна тема маленької людини тут ніби перевертається догори дриґом.
Наша організація відповідально ставиться до дотримання умов карантина, тому запрошення на показ згідно попередньої рестрації.
Вхід відвідувачів масках
______________________________________________________
Фестиваль «Нове українське кіно» проводиться компанією
Arthouse Traffic
за підтримки
ДержКіно України.