• Головна
  • Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4)
15:04, 15 липня 2019 р.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4)

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони, зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Другу частину: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Третя: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.3)

У цьому матеріалі ми розкажемо про останніх чотирьох кандидитів в депутати, які балотуються по нашому округу.

Татаренко Ігор Олександрович - народився 15 лютого 1978 року (41 рік) в місті Горлівка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Донградстрой", безпартійний, проживає в місті Горлівка Донецької області, судимість відсутня, самовисування.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4), фото-1

"Депутат повинен і може бути народним" - така головна теза кандидата в депутати. Головною темою своєї передвиборної програми Ігор Татаренко називаю мир в Україні. Досягнення миру в країні вбачає у використанні виключно політичних і дипломатичних методів, неприпустимості реалізації військового сценарію.

Також одним з головних пунктів програми називає ліквідацію наслідків війни, куди повинно увійти відновлення зруйнованої інфраструктури, лікування та реабілітація постраждалих від війни, реалізація пільг учасникам АТО/ООС.

Окрему увагу кандидат в депутати приділяє переселенцям та їх правам. Так, у програмі йдеться про вирішення проблеми забезпечення ВПЛ житлом, а також поновлення їх прав голосувати та отримувати пенсії. 

У програмі також йдеться про підтримку громадян України, які перебувають за лінією розмежування, окремо - про розвиток Слов’янського краю. 

Детальніше можна подивитись у програмі кандлидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=18771.html

Тележенко Ганна Олександрівна - народилася 23 березня 1977 року (42 роки) в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4), фото-2

Першочергові завдання у програмі кандидатки в депутатки виділені окремо. Серед них: встановлення миру в Україні; боротьба із соціальною незахищеністю населення; боротьба із безробіттям; боротьба з корупцією; будівництво і ремонт доріг на виборчому окрузі.

Окрім того, Ганна Тележенко у своїй передвиборній програмі говорить про зупинення росту цін на тарифи, про підняття соціальних виплат і пенсій, створення нових робочих місць.

В економічній сфері кандидатка говорить про спрощення податкової системи та зниження податків, боротьбу з тіньовою економікою, контроль за відвідування депутатами засідань.

"Народним депутатам та іншим державним службовцям заборонити використання імпортних автомобілів у робочий час та протягом усього періоду виконання ними службових повноважень", - є і такий пункт у передвиборній програмі кандидатки.

Детальніше можна подивитись програму Ганни Тележенко: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=18222.html

Тур Артем Олександрович - народився 21 травня 1996 року (23 роки) в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4), фото-3

Передвиборну програму починає з переконання у тому, що в Україні сформувалося покоління молодих політичних лідерів. Балотується кандидат вперше.

У пунктах роботи першим зазначає оздоровлення економічної системи, впровадження законодавчих ініціатив щодо реалізації доступних кредитів до 3 відсотків річних для молоді на покупки житла та на реалізацію власних стартапів.

Кандидат в депутати говорить про те, що закон в Україні необхідно зробити священим інструментом, перед яким всі будуть рівні. 

Артем Тур у програмі також перераховує важливі питання, якими треба займатися: реформування судової системи, відміну депутатської недоторканості, покращення рівня медицини та освіти.

"Всіляко зміцнювати ідею єдиного спільного майбутного українців, незалежно від їхньої релігії чи мови, на якій вони спілкуються. Зосередитись на соціальному добробуті населення, що буде найкращим фактором єдності", - додає останнім пунктом кандидат в депутати.

В кінці передвиборної програми також говорить про те, що не обіцяє виконання всього перерахованого, але додає, що буде "служити народу України".

Штепа Іван Володимирович - народився 8 травня 1979 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4), фото-4

Останній кандидат в депутати по 47 округу.

Передвиборну програму починає з того, що складна політико-економічна ситуація потребує зміцнення єдності влади, професійності роботи парламенту.

Серед першочергових завдань виділяє: зменшення безробіття та збільшення зайнятості громадян, забезпечення бюджетного фінансування програм з капітального ремонту доріг та розвитку транспортної інфраструктури округу, вирішення проблем водопостачання, забезпечення теплопостачання, забезпечення отримання якісних та своєчасних медичних послуг для всіх категорій громадян.

Також кандидат в депутати додає, що разом з місцевою владою буде сприяти відродженню закладів культури, установлюватиме дитячі та спортивні майданчики, приділятиме увагу пропаганді здорового способу життя.

Вибори пройдуть вже 21 липня. Голосувати можна буде з 8:00 до 20:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #кандидати в депутати #47 округ #позачергові вибори #вибори в України #вибори 2019
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...