Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо

Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо, Лідія Хаустова

У Краматорську відбулося розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Про аналіз виконання індивідуальних планів підготовки спортсменів-кандидатів на участь у Олімпійських іграх, що відбудуться з 24 липня по 8 серпня 2020 року в Токіо, доповіла директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова.

У 2019 році до списку претендентів на участь в Іграх входили 57 атлетів Донеччини, що виступають у 15 видах спорту (елітна група – 34 спортсмени, провідна група – 23). Станом на сьогодні олімпійські нормативи від Донецької області виконали легкоатлети Ольга Саладуха (у потрійному стрибку), Вікторія Хапіліна та Олександр Сітковський (у марафоні), а борець вільного стилю Олександр Хоцянівський здобув ліцензію у ваговій категорії 125 кг.

Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо, фото-1

Крістіна Русінова наголосила, що з числа всіх претендентів на Токіо-2020 індивідуальні плани підготовки виконали 31 спортсмен (55%), частково виконали – 19 (33%), не виконали – 7 (12%). Зважаючи на проведений аналіз, вона запропонувала внести зміни до списку кандидатів, який включатиме 43 спортсменів з 14 видів спорту.

Путівки на майбутні Ігри ще намагатимуться вибороти: Максим Пилипець, Ростислав Білостоцький, Дмитро Рибалко, Ганна Охрей (бокс), Аліна Бережна, Ірина Гусяк (боротьба вільна), Олександр Чернецький (боротьба греко-римська), Роман Зайцев, Ілля Куліков (важка атлетика), Анатолій Будяк, Максим Васильєв, Володимир Джус, Даніїл Нікулін (велоспорт), Валерій Кудряшов, Іван Жукалін (вітрильний спорт), Олександр Сітковський, Наталія Легонькова, Вікторія Калюжна, Сергій Смелик, Анна Красуцька, Олексій Поздняков, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук, Марія Миколенко, Юлія Чумаченко, Наталя Семенова, Олександр Малосілов, Артем Коноваленко, Анастасія Голєнєва (легка атлетика), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду), Даниїл Болдирєв (скелелазіння), Юрій Сухоруков, Вікторія Сухорукова, Андрій Шклярук (стрільба кульова), Дмитро Кірпулянський, Ірина Хохлова (сучасне п’ятиборство), Коу Лей (теніс настільний), Маргарита Крилова, Юліан Дем’янов (триатлон), Михайло Шелест, Андрій Гарбар (тхеквондо ВТФ).

Кандидати на участь у головних спортивних стартах чотириріччя представляють або закріплені за такими містами Донеччини: Дружківка – 12 спортсменів, Маріуполь та Бахмут – по 8, Краматорськ – 6, Слов’янськ, Мирноград – по 2, Вугледар, Торецьк, Лиман – по 1. Окрім цього, один спортсмен представляє Волноваський район.

Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо, фото-2 Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо, фото-3

Про підготовку до Олімпійських ігор 2020 року спортсменів Донеччини з вільної боротьби, сучасного п’ятиборства та триатлону більш детально розповіли тренери-викладачі школи вищої спортивної майстерності, заслужені тренери України Олександр Веремієнко, Костянтин Кірпулянський та Георгій Драгулян.

Два спортсмени зі Слов’янська змагатимуться за участь в Олімпійських іграх 2020 в Токіо, фото-4

Володимир Мицик наголосив, що за той короткий час, який залишився до старту Олімпійських ігор 2020 року, потрібно максимально консолідувати зусилля обласної та місцевої влади, відділення НОК України в Донецькій області, керівників обласних громадських організацій (федерацій) з видів спорту, спонсорів у забезпеченні необхідних умов для підготовки спортсменів. Всебічна підтримка має сприяти тому, щоб представники Донеччини підійшли до виступу на ліцензійних турнірах та безпосередньо на Іграх у Токіо в найкращій формі.

За підсумками обговорення члени колегії управління затвердили оновлений список спортсменів-кандидатів на участь у Олімпійських іграх 2020 року від Донецької області.

Управління фізичної культури і спорту 
ДонОДА

Слов’янськ новини спорт Олімпійські ігри спорт у Слов’янську спорт Донецької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
224 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі