• Головна
  • Спортивні змагання на Донеччині залишаються під забороною
16:29, 23 травня 2020 р.
Надійне джерело

Спортивні змагання на Донеччині залишаються під забороною

Спортивні змагання на Донеччині залишаються під забороною

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації надало роз’яснення щодо послаблень карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Так, цим документом дію карантину подовжено до 22 червня 2020 року, йдеться у роз’ясненні.

Ключовими датами скасування обмежувальних заходів зазначено 22 травня та 1 червня, але при цьому пом’якшення має відбуватися за принципом адаптивності – тобто у кожному регіоні окремо, в залежності від ситуації на місці, і відповідні рішення повинні прийматися регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Станом на 23 травня в Донецькій області немає рішення зазначеної комісії, яке б дозволило проведення спортивних заходів.

Послаблення протиепідемічних заходів наразі здійснюватися не буде у зв’язку з тим, що кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції становить менше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

А враховуючи те, що понад двох місяців не проводяться повноцінні тренування спортсменів, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації наголошує на недоцільності проведення змагань до моменту відновлення учбово-тренувального процесу.

Отримання дозволу на роботу закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, училища, інші), спортивних клубів, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) з 1 червня можливе буде тільки у випадку сприятливої епідеміологічної ситуації та на підставі відповідного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Управління фізичної культури та спорту ДонОДА нагадує, що на сьогоднішній день в умовах карантину, за дотримання санітарних та протиепідемічних норм, усі верстви населення та вікові групі можуть займатися спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах.

Також дозволено відвідування спортивних майданчиків на вулиці.

Наразі можливими є навчально-тренувальні збори (це спортивний захід, проведення якого оформлено офіційним наказом) для членів національних збірних команд України з видів спорту (по Донецькій області – це 349 спортсменів з олімпійських видів спорту, 397 спортсменів з неолімпійських видів спорту, 77 спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю; тренери, яких закріплено за цими спортсменами в списках національних збірних команд України з видів спорту; також можуть залучатися особи, що забезпечують організаційний супровід збору).

Навчально-тренувальний процес можуть здійснювати спортсмени командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів – це тільки ті особи, які є гравцями командних ігрових видів спорту, заснованими професійними спортивними клубами, що передбачено їх власними Статутами і діяльність яких є основним джерелом доходу.

В управлінні зауважили, що робота спортивних об’єктів дозволена тільки для відвідування учасниками вищезазначених навчально-тренувальних зборів за умови перебування в приміщенні не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донецька область #карантин #спорт #Дон ода #роз’яснення #заходи #продовження #карантинні дії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...