• Головна
  • Як може виглядати Слов'янськ на прикладі магазину "Нива"
18:52, 31 грудня 2020 р.

Як може виглядати Слов'янськ на прикладі магазину "Нива"

Подарунок до Нового року для містян - візуалізація від архітекторки Елліни Герасименко

Подарунок до Нового року для містян - візуалізація від архітекторки Елліни Герасименко

Подарунок до Нового року для містян - візуалізація від архітекторки Елліни Герасименко

Будинок, де зараз знаходиться магазин "Нива" - це перша споруда радянського періоду, зведена на вулиці Шевченка.

У 1980-х роках тут розташовувався хлібний магазин з широким асортиментом і кафетерій, де завжди можна було купити кави та тістечок. Всередині під сучасними стелажами досі приховується репродукція картини Івана Шишкіна "Жито".

Відрізок вулиці Шевченка між Університетською та Банківською зібрав будівлі різних історичних періодів. Різноманітність рекламних вивісок в наші дні візуально перетворює його в архітектурний вінегрет. Гармонізувати зовнішній вигляд будівель і центральної частини міста в цілому допоможе розробка та використання дизайн-коду.

На цих візуалізаціях архітекторки ініціативи "Реклама без хламу" Елліни Герасименко представлений варіант обробки фасаду, заснований на кращих практиках інших міст. Те, як може виглядати будівля після реставрації.

Як може виглядати Слов'янськ на прикладі магазину "Нива", фото-1
Як може виглядати Слов'янськ на прикладі магазину "Нива", фото-2
Як може виглядати Слов'янськ на прикладі магазину "Нива", фото-3

"Ми показали варіант оформлення вітрин, розташування вивісок на допустимих в існуючому архітектурному рішенні місцях. Фірмовий стиль конкретних магазинів і тип конструкцій вивісок враховуються вже рекламними агентствами, ми показали приклад. Візуалізація покликана привернути увагу на проблему, показати можливі шляхи вирішення, альтернативу сьогоднішнього дня і мотивувати на зміни. На те, щоб скласти покроковий чек-лист і шукати можливості для втілення цього в життя", - каже Елліна Герасименко.

Подібні питання в сучасних містах врегульовує званий дизайн код, який у Слов'янську наразі відсутній. Зараз багато вивісок в місті неохайні. Вони вже вигоріли і виглядають не найкращим чином. За ними ховаються вікна зі старими дерев'яними рамами, а всередині магазину - вікон зовсім не видно за стелажами з товарами. Від того, що ми відкриємо вікна прямо зараз різко красивіше не стане.

Рано чи пізно фасад будівлі буде потребувати реставрації. Зробити її можна з урахуванням пропозицій архітекторів. Відкривши скляні вітрини ми можемо надати будівлі його первісний вигляд. Підкресливши власний архітектурний стиль старовинного будинку, зробити Слов'янськ гармонійним і привабливим, а ефективно розмістити вивіски допоможе розроблений дизайн-код міста Слов'янська.

Якщо Вас турбує питання вигляду реклами та вивісок в місті, Ви можете висловитися за допомогою спеціальної онлайн-форми опитування проєкту "Реклама без "хламу" за цим посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реклама #вивіски #дизайн #код #хлам #архітектура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...