• Головна
  • Спортсменка зі Слов’янська виграла бронзу на Чемпіонаті України з парапауерліфтингу
09:16, 6 серпня 2019 р.

З 2 по 4 серпня у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з парапауерліфтингу, учасниками якого стали 105 спортсменів з 20 областей країни. Донеччину на змаганнях представили 14 спортсменів з міст Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Лиман, Маріуполь.
Медалі в скарбничку Донецької області з жиму лежачи серед жінок заробили:
Юлія Михно (м. Краматорськ) – 2 місце з результатом 50 кг, вагова категорія до 45 кг;
Тетяна Бобровська (м. Краматорськ) – 2 місце (78 кг), вагова категорія до 61 кг;
Злата Дячук (м. Слов’янськ) – 3 місце серед дорослих та 1 місце серед юніорок (68 кг), вагова категорія до 61 кг;
Вікторія Рубцова (м. Бахмут) – 2 місце (78 кг), вагова категорія до 73 кг.
Серед чоловіків призерами з жиму лежачи стали:
Іван Ареф’єв (м. Краматорськ) – 3 місце (65 кг), вагова категорія до 49 кг;
Денис Гень (м. Лиман) – 3 місце (65 кг), вагова категорія до 54 кг;
Олександр Подсекін (м. Маріуполь) – 1 місце (155 кг), вагова категорія до 88 кг;
Сергій Беспалов (м. Маріуполь) – 3 місце (130 кг), вагова категорія до 107 кг.
Бронзовими призерами командних перегонів стали пауерліфтери Донецької області – 117 балів, на другій позиції фінішували спортсмени Запорізької області – 123 бали, а першою стала команда Рівненської області – 129 балів.