![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
13:26, 14 серпня 2019 р.
Слов’янськ та район за 7 місяців поповнили бюджет на 684 млн гривень. Хто більше?
![Слов’янськ та район за 7 місяців поповнили бюджет на 684 млн гривен... Слов’янськ та район за 7 місяців поповнили бюджет на 684 млн гривень. Хто більше?](/dist-assets/images/cap.jpg)
За 7 місяців (січень-липень) 2019 року місцеві бюджети Донеччини поповнились на 7,2 млрд грн. Про це повідомляють територіальні органи ДФС у Донецькій області.
Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то сума надходжень збільшилася на 1,2 млдр грн (на 21%).
Більша частина надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (73%). За січень-липень сума збору склала 5 млрд 293 млн грн.
Плата за землю складає значний відсоток у поповненні місцевої казни - це 9% від загальної суми. Надходження з початку року становлять майже 640 млн грн, що більше рівня минулого року на 27% більше.
Представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету 523 млн грн (7%) єдиного податку.
З усіх надходжень Маріуполь сплатив третину від суми - 2 млрд 536 млн грн (35%), підприємці м. Покровськ та Покровського району поповнили бюджет на 948 млн грн (13%), м. Краматорськ – на 767 млн грн (11%), м. Слов`янськ та Слов`янського району – на 684 млн гривень (9%).
Ці кошти сприяють вирішенню багатьох проблем, а також наданню більш якісних та різноманітних послуг жителям Донеччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі